ANA SAYFA
Yeni Sayfa 1
  Ürünlerimiz
Kurumsal

MD Makina Dizayn kurulduğu günden bugüne değişik sektörlere yönelik makinalar üretip önemli projeler içerisinde yer almıştır. 2000 yılından itibaren poliüretan sektörüne yönelik üretim, kesim, geri dönüştürme makinaları ve istifleme sistemleri standart ürünlerimiz arasına girmiştir. Firmamız ürettiği makinalar ve izlediği kalite politikası ile poliüretan sektöründe yerli makine üreticisi olarak ülkemizde ve çevre ülkelerde ciddi söz sahibi olmuştur.

Poliüretan sektörünü bir bütün olarak düşünen anlayışımız sayesinde hammaddeden ürün elde edilmesine, ürünlerin istiflenmesine, ürünlerin istenilen şekilde kesilmesine ve son olarak çıkan firelerin tekrar ürüne dönüştürülmesine kadar tüm adımları kapsayan makinalar üretmekteyiz.

Sektöre yönelik ürünlerimiz arasında sünger üretimi için sandık döküm makinaları, esnek sünger, kauçuk, bondex, latex, visco sünger, EVA, EPDM vb malzemelerin kesimi için tam otomatik dikey, yatay, döner tablalı yatay, soyma, manuel CNC makinaları, üretilen blokları taşıma ve istifleme sistemleri, kesim sonucu çıkan firelerin değerlendirilmesi için kırpıntı makinaları, elde edilen kırpıntının tekrar ürün haline dönüştürülmesi için bondex döküm makinaları bulunmaktadır. 2010 yılı başında yapılan yatırım ve AR-GE çalışmaları sonucunda poliüretan sektörüne özel olarak üretilmiş olan makinalarında kullanılan şerit bıçakların üretimine de başlamış bulunuyoruz. Sünger, kauçuk, deri, kumaş ve ayakkabı sektöründe bulunan firmalar kesim makinalarının en önemli yedek parçalarından biri olan şerit bıçakların tüm çeşitlerini 2010 yılı itibari ile firmamızdan temin edebilmektedirler.

Standart ürettiğimiz makinalar dışında müşterilerimizden gelen özel makina talepleri deneyimli mühendis kadromuz tarafından değerlendirilip projelendirilmektedir.Yapılan projeler geniş bir ekip tarafından imalat öncesi incelenerek oluşabilecek hatalar üretim aşamasına geçmeden engellenmektedir. Amacımız tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeler oluşturarak kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin üretim kapasitesini arttıracak düşük maliyetli, ulaşılabilir ve çalışanların sağlığına zarar vermeyecek makinalar üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 
Ana Sayfa  l  Kurumsal l  ÜrünlerimizBize Ulaşın  l  E-Mail

Site Created By Netürk Copyright 2011 © MD MAKİNA DİZAYN  Her hakkı saklıdır.